Více

Mobilní verze kabelovky UPC vstupuje do Rakouska. Česko bude následovat už brzy

Službu Horizon už mohou využívat klienti UPC v sousedním Německu a Polsku, přede dvěma lety začínala v Holandsku. V Česku ji předběhla konkurenční O2TV, ale i nová služba TV4You.

Ze sousedů zbývá už jen Slovensko

Už třetí sousední země spustí mobilní verzi kabelové televize UPC. Po Německu a Polsku bude v polovině listopadu následovat Rakousko. Tamní UPC Austria spustí službu Horizon Go, jež nabídne živě streamované televizní stanice i Video On Demand, 10. listopadu. Zákazníci UPC si budou moci zdarma stáhnout aplikaci určenou pro operační systémy iOS a Android v App Store pro zařízení od Applu a v Google Play Store pro zařízení s Androidem. Službu Horizon bude možné používat na chytrých mobilních telefonech, tabletech, ale i počítačích a noteboocích. Každá domácnost s aktivní kabelovou přípojkou UPC bude moci Horizon využívat na třech zařízeních současně.

stul

Za využívání mobilní služby Horizon Go nebudou muset zákazníci UPC platit žádný poplatek navíc, podmínkou však bude souběžné využívání placené kabelové televize a připojení k internetu od UPC Austria. Operátor se tak snaží udržet klienty, kteří by jinak mohli utéct k jiným službám, jež už mobilní příjem televizních stanic nabízejí. Dosud totiž bylo možné kabelovou televizi sledovat pouze přímo v domácnosti na klasickém televizoru. Horizon Go však nebude možné využívat prostřednictvím sítí mobilních operátorů nebo jiných poskytovatelů internetu, než je UPC. V praxi se tak ke službě zákazníci dostanou jen prostřednictvím WiFi přímo ve své domácnosti či jejím bezprostředním okolí.

 

Foto: UPC Austria

Rakouská verze mobilní služby Horizon Go pro zákazníky kabelovky UPC

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+