Více

Mňam TV obnoví vlastní produkci pořadů a chystá vstup na slovenský trh

Pál Milkovics, ředitel společnost CE Media, která na českém trhu provozuje kanály Mňam a Mňau TV, představuje aktuální plány nejen těchto dvou televizí, ale i připravované třetí stanice.

Od listopadu loňského roku vysílala lifestylová Mňam TV v okleštěné podobě, kdy její vysílání tvořily jen samé reprízy dříve odvysílaných pořadů a o finančních problémech stanice se veřejně psalo. Jak ale v dubnovém rozhovoru pro server DigiZone.cz uvedl její zakladatel Pál Milkovics, stanici se povedlo odrazit ode dna a finanční závazky dokázala vyrovnat. Od 13. června by se tak její vysílání mělo dočkat nových pořadů a aktualizovaného programového schématu.

ROZHOVOR: Pál Milkovics – Těžké časy skončily, připravujeme nové projekty

Od 9 do 13 hodin chce vysílat pořad Život je fajn, který bude uvádět opětovně angažované duo moderátorky Tiny Pletánkové a herce Lumíra Olšovského. Ty dříve doplňovala ještě kulturní publicistka Barbora Sedláčková, kterou ale Mňam TV pro další spolupráci neoslovila. Ve večerních časech by mělo dojít i na reprízy Show Leoše Mareše, který pro Mňam TV natočil celkem 37 epizod.

Mňam TV se objeví v základní nabídce Skylinku

Novou podobu programu doplní i refresh vizuální identity stanice. Její logo zůstane nezměněné, interní tým si ale pohrál se znělkami, reklamními předěly a dalšími identy stanice. Připravují se samozřejmě i nové pořady, jejich konkrétní podobu ale Milkovics nechtěl komentovat. Zatím totiž podle něj nejsou uzavřeny potřebné smlouvy a ukončena související jednání.

PODROBNĚJI: Skylink uvolní do konce června AMC a Sport 1 a ukončí prodej balíčku Mini

Jisté je, že od 1. června se Mňam TV stane součástí základní nabídky česko-slovenského satelitního operátora Skylink. Doteď byla stanice součástí vyššího balíčku Mini. Změna může souviset i s uvedením nového ceníku, který začne u Skylinku platit k 1. červenci a v jehož rámci Skylink už možnost předplacení balíčku Mini zrušil. O zařazení stanice Mňau TV do základní nabídky Skylinku se v současnosti jedná.

Pokračování článku zmiňující programové plány Mňam TV, podrobnosti k plánovanému vstupu na slovenský trh nebo spuštění třetího kanálu a fotogalerii nového vysočanského studia Mňam TV najdete v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+