Více

Mňam TV dnes spouští vlastní pořady, nabídne konečně české kuchaře

Okolo Mňam TV už se vytvořila komunita fanoušků tohoto programu. Na internetu vzniklo několik jejích neoficiálních stránek a také profilů, mimo jiné na sociální síti Facebook.

Stanice Mňam TV, která je v zážehovém režimu od 21. února součástí Regionální sítě 8, vybraných kabelovýchIPTV operátorů a také satelitní služby Skylink, zařadí přibližně po třech týdnech od svého startu do programového schématu konečně původní, a nikoliv pouze akviziční pořady. Těšit se tak můžete na dlouho připravované pořady a seriály o vaření s českými kulinářskými profesionály. V akci bude mimo jiné i Michal Nikodém, informoval provozovatel televize, která je prvním neplaceným kulinářským programem, jenž je možné zachytit i na běžnou anténu pro terestrický příjem.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Mňam TV vstoupí do peoplemetrového měření, program postupně obohatí

Okolo Mňam TV už se vytvořila komunita fanoušků tohoto programu. Na internetu vzniklo několik jejích neoficiálních webových stránek a také profilů, mimo jiné na sociální síti Facebook. Oficiální prezentace stanice je nicméně prozatím stále nefunkční, respektive na webové stránce http://www.mnam.tv/ najdou návštěvníci pouze úvodní obrazovku podobnou té, kterou měla Mňam TV v době experimentální fáze u operátorů, jež ji zařadili. Elektronický programový průvodce (EPG) zatím součástí Regionální sítě 8, kde bude stanice pravděpodobně nejsledovanější, není.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 3. 2015 21:39

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+