Více

Místo zločinu Plzeň skončilo, Jednička klesla v pondělí na pozici trhové trojky

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem pondělního večera se stal s rovnými 900 tisíci diváky (share 22,15 %; 30,64 % v 15–54) MasterChef Česko na Nově.

Prima byla dvojkou trhu, převzala pozici Jedničky

První program České televize padl po skončení premiérového seriálu Místo zločinu Plzeň v pondělí na pozici trojky trhu. První díl reprízované Ztracené brány se sice přiblížil k hranici devíti set tisíc diváků a pro ČT 1 tak rozhodně nejde o špatný výsledek, v porovnání s předchozími pondělky si ale stanice pohoršila o několik set tisíc diváků. Stanice si v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, pohoršila a stala se až trhovou trojkou. Její podíl na publiku (share) dosáhl hodnoty 16,13 %, přes den pak 13,95 %.

NEDĚLNÍ DATA: SuperStar se blíží k finále, drží se nad osmi sty tisíci diváky

Nejsledovanějším pořadem pondělního večera se stal s rovnými 900 tisíci diváky (share 22,15 %; 30,64 % v 15–54) MasterChef Česko na Nově. Nad hranici jednoho milionu diváků se umístily tři pořady, všechny patřily této stanici. Nejvýše pak s 1,7 milionu lidí vystoupaly Televizní noviny, které v obou diváckých skupinách bezpečně překročily 40% podíl. Celodenní share Novy se dostal na hodnotu necelých 24 %, v prime time pak na 29 %. Přístav na Primě si pustilo 753 tisíc diváků (share 18,62 %). Celodenní podíl stanice dosáhl hodnoty 15,51 %, ve večerních hodinách 16,67 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+