Více

Místo zločinu Plzeň se drží stále nad milionem, MasterChef zvítězil v 15–54 těsně

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova si i tak udržela v pondělí pozici nejsledovanější televize. Její celodenní share činil 23,83 %, u mladšího publika to bylo 27,43 %.

MasterChef v kategorii 15–54 těsně vítězem

I přes nepříliš pozitivní kritiky Místa zločinu Plzeň zůstává nová kriminálka České televize nejsledovanějším pondělním nezpravodajským pořadem. Včerejší díl se opět udržel bezpečně nad hranicí jednoho milionu diváků, tuto cifru překročil o 359 tisíc lidí. Seriál získal vysoký podíl u dospělého publika – téměř 34 % – a velice dobře si vedl i v kategorii 15–54, kde byl jeho podíl na publiku (share) 25,78 %. Pro srovnání, kulinářská show MasterChef získala na Nově u mladších diváků share 26,39 %.

NEDĚLNÍ DATA: Bezdružice opět klesly, vítězem neděle Četnické humoresky a u mladých SuperStar

Nova si udržela v pondělí pozici nejsledovanější televize. Její celodenní share činil 23,83 %, u mladšího publika to bylo 27,43 %. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, si stanice vedla ještě o něco lépe, když se dostala v kategorii 15+ na hodnotu 28,63 % a v 15–54 překročila 32 %. MasterChef byl tentokrát díky 753 tisícům diváků (share 19,4 %) sledovanější než Přístav, který si na Primě pustilo 719 tisíc lidí (share 18,59 %). Dvojkou trhu byla přes den těsně komerční dvojka, která si večer prohodila pozici se stanicí ČT 1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+