Více

Místo zločinu Plzeň přišlo o 200 tisíc diváků, u mladého publika ho dohnal MasterChef

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – O podobný počet diváků jako premiérový krimi seriál České televize přišlo i volné pokračování Expozitury na Nově pod názvem Atentát.

Atentát klesl na 650 tisíc diváků

Pokles o víc než 200 tisíc diváků zaznamenal u druhého dílu nový seriál České televize Místo zločinu Plzeň. Zatímco minulý týden úvodní epizodu sledovalo přes půl druhého milionu diváků, včerejší druhý díl zhlédlo od osmé večer na ČT 1 v průměru 1,312 milionu dospělých diváků, což odpovídalo 33,03 procenta publika. Přesto si jasně udržel pozici nejsledovanějšího nezpravodajského pořadu pondělního večera napříč televizními stanicemi. V mladší cílové skupině diváků od 15 do 54 let se mu ale vyrovnala kuchařská show MasterChef na Nově, která v širší kategorii všech dospělých diváků nad 15 let oslovila od 20:20 v průměru 707 tisíc dospělých diváků a 18,55 procenta publika. V kategorii 15 až 54 let dosáhl MasterChef podílu 25,29 procenta a Místo zločinu Plzeň 25,64 procenta.

NEDĚLNÍ DATA: Bezdružice přišly o více než polovinu diváků, porazil je i Avatar na Primě Cool

MasterChefovi se v „jeho“ cílové skupině 15 až 54 let podařilo porazit i seriál Přístav na Primě (ten dosáhl podílu 17,36 procenta), u veškerého dospělého publika nad 15 let ale Přístav kuchařskou show pokořil, když jej od čtvrt na devět sledovalo v průměru 729 tisíc dospělých diváků a 19,14 procenta publika. Pokles o téměř 200 tisíc diváků zaznamenal i další premiérový krimiseriál Atentát. Volné pokračování Expozitury na hlavním kanálu Novy tentokrát oslovilo od půl desáté v průměru 646 tisíc dospělých diváků a 26,92 procenta publika (31,72 procenta ve věku 15 až 54 let). V absolutních číslech tedy šlo o pokles, v podílu na publiku se ale Atentát držel téměř na stejných číslech jako minulý týden. V čase svého vysílání byl lídrem trhu v obou základních cílových skupinách.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+