Více

Místo zločinu Plzeň odstartovalo lépe než Labyrint, ČT 1 oslovila 1,5 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Druhý MasterChef nedosáhl ani polovičního výkonu nového krimiseriálu České televize, na Přístav zůstalo až třetí místo.

Atentát opět nad 800 tisíci diváky

Start nového kriminálního seriálu Jana Hřebejka Místo zločinu Plzeň přinesl České televizi lepší čísla než minulý týden ukončená první řada Labyrintu od Jiřího Stracha. Novinku na ČT 1 sledovalo od osmé večer rekordních 1,539 milionu dospělých diváků, což odpovídalo 37,76 procentům publika. Pouhých 60 tisíc diváků přitom seriál dělilo od pozice nejsledovanějšího pořadu dne na všech českých televizích, protože Televizní noviny na Nově, vysílané půlhodinu před začátkem Místa zločinu Plzeň, vidělo v průměru 1,598 milionu dospělých a 42,70 procenta publika. Nové krimi na Jedničce po osmé hodině večer zvítězilo i v mladší cílové skupině diváků ve věku od 15 do 54 let. V této kategorii mu dalo přednost 30,87 procenta z těch, co trávili čas u televize.

NEDĚLNÍ DATA: Seriál Bezdružice na TV Barrandov rekordní, vidělo ho téměř půl milionu diváků

Nova a její kuchařská show MasterChef se ve stejnou dobu musela spokojit s méně než polovičním výkonem oproti ČT 1. MasterChefa, který začínal již ve čtvrt na devět, tedy asi o pět minut dříve, než je u hlavního večerního pořadu Novy obvyklé, sledovalo 708 tisíc dospělých diváků a 17,66 procenta publika (24,62 procenta ve věku 15 až 54 let). Na seriál Přístav na Primě zbylo až třetí místo, když jej od čtvrt na devět vidělo 674 tisíc dospělých diváků a 16,89 procenta publika (14,53 procenta ve věku 15 až 54 let). Nova si po MasterChefovi udržela u premiérového krimiseriálu Atentát obdobnou sledovanost jako u úvodního dílu minulý týden, od půl desáté jej vidělo 823 tisíc dospělých diváků a 28,63 procenta publika (33,67 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+