Více

Milionář oslabil o třináct tisíc diváků, Ohnivý kuře stále nad milionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Obnovená soutěž Chcete být milionářem se ani na druhý pokus nedostala přes milion diváků starších patnácti let.

První tři místa v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška patří TV Nova, konkrétně Televizním a Sportovním novinám a nekonečnému seriálu Ulice, který v podvečer sledovalo 1,151 milionu diváků starších patnácti let. V prime time ale Novu porazila Prima, jejíž Ohnivý kuře si naladilo 1,021 milionů diváků obecné věkové skupiny, což je každopádně o 22 tisíc diváků méně než minulý týden. Druhý díl obnoveného Chcete být milionářem s Markem Vašutem pak oslovil 971 tisíc diváků obecné cílové skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: Ordinace a Ulice. Nova si zabrala úterý

Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 dostala ještě Show Jana Krause, kterou večer na Primě sledovalo 761 tisíc diváků starších patnáct let. Česká televize se v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška umístila jen s večerními Událostmi na ČT 1. Druhý nejsledovanější pořad ČT 1 Pošta pro tebe pak v prime time vidělo 614 tisíc diváků, což na TOP 10 nestačilo.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+