Více

Milion diváků překonaly jen Televizní noviny, do TOP 10 se probojovala Pevnost Boyard

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů se díky biatlonovému mistrovství ve Finsku dostal i kanál ČT sport.

Nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se staly neohrožené Televizní noviny na Nově, ke kterým zasedlo 1,212 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 527 bylo zároveň mladších 54 let. O více než tři sta tisíc diváků méně pak vykázaly druhé Zázraky přírody, které zaujaly 906 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, z nichž ale jen pouhých 245 tisíc patřilo zároveň do cílové skupiny mladší 54 let.

PÁTEČNÍ DATA: TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla ČT1, na Novu zbyla tři místa a na Primu jedno

Třetí místo vybojovaly Sportovní noviny na Nově, které ocenilo 812 tisíc sportovních fanoušků. Čtvrté Události si na ČT1 pustilo 743 tisíc diváků, o čtyřicet tisíc diváků méně pak včerejší večer zahájilo u Událostí za okamžik a počasí. Šesté místo vybojoval soutěžní pořad televize Prima, když Pevnost Boyard včera vidělo 638 tisíc diváků starších patnácti let a zároveň 360 tisíc diváků mladších 54 let.

Závěr žebříčku pak patřil hlavně sportu, a to na veřejnoprávních programech. Večerní Branky, body, vteřiny si včera pustilo 606 tisíc sportulačných příznivců, z nichž 187 tisíc patřilo též do mladší cílové skupiny. Dopolední přenos z finského Světového poháru v biatlonu zaujal 604 tisíc fanoušků, ten odpolední pak 601 tisíc diváků. Mladších diváků z nich pak bylo na 250 tisíc. Poslední Zprávy FTV Prima vidělo včera 556 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Sobotní sledovanost? Samá překvapení

MIF17

Dobrodružství Jamese Bonda Thunderball si včera na ČT2 nenechalo ujít 353 tisíc diváků starších patnácti let. Dokument Nechte zpívat Mišíka zaujal na ČT art 98 tisíc diváků. Prima Cool vsadila v prime time na Mr. Beana a jeho největší filmovou katastrofu, což ocenilo rovných 150 tisíc diváků. Bídníci na Primě Max upoutaly 125 tisíc diváků. Nova Cinema uvedla v hlavním vysílacím čase film Bolt: Pes pro každý případ, který sledovalo 187 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+