Více

Milion diváků pokořilo kromě Ulice a zpravodajství už jen Ohnivý kuře

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se na poslední místo včera probojovalo ještě kulinářské Ano, šéfe!

Tradičně nejsledovanějším pořadem jak v prime time, tak v celodenní sledovanosti se staly Televizní noviny na Nově, ke kterým včera zasedlo 1,713 milionu diváků starších patnácti let. S odstupem necelého půl milionu diváků skončil druhý nekonečný podvečerní seriál Ulice z produkce TV Nova, u kterého povečeřelo 1,238 milionu zástupců obecné cílové skupiny. Třetí Sportovní noviny si včera na Nově nenechalo ujít 1,196 milionu diváků ve věku nad patnáct let.

NEDĚLNÍ SLEDOVANOST: Temný kraj v těžké konkurenci obstál a porazil Tvoji tvář

Hranici jednoho milionu diváků z obecné cílové skupiny včera překonal ještě kuchařský seriál TV Prima Ohnivý kuře, který dokázal zaujmout 1,084 milionu diváků starších patnácti let. Pouhých třináct tisíc diváků chybělo kriminalistům ze seriálu Specialisté k pokoření mety jednoho milionu diváků, včera je tak v prime time na Nově vidělo 987 tisíc diváků. Detektivní retro seriál Svět pod hlavou na ČT1 si jako večerní program vybralo 897 tisíc diváků starších patnácti let.

Zbytek žebříčku tvoří s jedinou výjimkou zpravodajské pořady České televize. Tím nejsledovanějším se včera staly Události, které na ČT1 sledovalo 769 tisíc diváků starších patnácti let. O osmdesát tisíc diváků méně zaujaly Události za okamžik a počasí a o dalších deset tisíc diváků méně usedlo ke sportovním Brankám, bodům, vteřinám. Zmíněnou výjimkou je pak na desátém místě kulinářská reality show Ano, šéfe, která na Primě oslovila 673 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře nad milionem a Specialisty

MIF17

Nejsledovanějším pořadem na ČT2 se stal dokumentární cyklus Velký, větší, největší, který zaujal 251 tisíc diváků starších patnácti let. Na Primě love se nejsledovanějším pořadem stala odpolední repríza Temného kraje, kterou si nenechalo ujít 157 tisíc diváků.  Prima Max nasadila do prime time komedii Bohové musejí být šílení, což ocenilo 159 tisíc diváků. Thriller Případ Pelikán pak na Nově Cinema uvítalo 138 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se tradičně stala Soudkyně Barbara, jejíž verdikt sledovalo 264 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+