Více

Milan Fridrich nebude kandidovat na generálního ředitele České televize

Ředitel sekce Nová média, která má v České televizi na starosti vývoj aplikací pro chytré mobilní telefony, správu webových stránek a podobně, Milan Fridrich, nebude kandidovat na funkci budoucího generálního ředitele veřejnoprávního média z Kavčích hor. Fridrich tak potvrzuje už to, co dříve avizoval. Chce se věnovat své stávající práci, i když bere spekulace s nadhledem a těší ho.

K TÉMATU: Milan Fridrich: O kandidatuře na šéfa ČT zatím nejsem rozhodnut

V posledních týdnech jsem byl v médiích z různých stran často zmiňován jako vážný kandidát na generálního ředitele ČT, čehož si nesmírně vážím. Je to ocenění výsledků práce na ČT 24 a v nových médiích České televize, které máme se mým týmem za sebou. Všem lidem, kteří mě podporovali a podporují jsem to řekl osobně a nyní tak činím veřejně: V zářijové volbě na nového šéfa ČT jsem se rozhodl po pečlivé úvaze nekandidovat, konstatoval Fridrich.

MIF17

Z ARCHIVU: Milan Fridrich odmítá fámy o tom, že se má stát generálním ředitelem ČT

Milan Fridrich bere pozici generálního ředitele České televize jako ryze exekutivní, kde nezbývá čas na kreativu a novinařinu. Já se chci s maximální energií a pokorou dále věnovat tvořivé stránce médií, práci s programem, zprávami a novými platformami. A to buď v České televizi, jejímuž poslání věřím a poslední léta jsem pro ni pracoval jako ředitel zpraviodajství a ředitel nových médií nebo jinde, pokud mě už nebude v této instituci zapotřebí, doplnil Fridrich.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 14. 8. 2011 11:24

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+