Více

MasterChef ve středu dotahuje Přístav, oba pořady dělilo 52 tisíc diváků. Prima ale vede

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U mladších diváků od 15 do 54 let je výrazně úspěšnější kuchařská show na Nově, Prima však poráží v obou skupinách Doktory z Počátků.

Kraus opět porazil Doktory z Počátků

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem středečního večera zůstává seriál Přístav na Primě, byť jej už i v širší cílové skupině všech dospělých diváků nad 15 let dotahuje souběžně vysílaná kuchařská show MasterChef na Nově. Té se daří Přístav pravidelně porážet v mladší cílové skupině diváků od 15 do 54 let, nyní se mu přiblížila na 52 tisíc diváků i v kategorii 15+. Zatímco Přístav sledovalo od čtvrt na devět v průměru 822 tisíc dospělých diváků a 21 procent publika, MasterChefovi dalo ve stejnou dobu přednost 770 tisíc dospělých při podílu na publiku 19 procent. Ve zmiňované mladší cílové skupině diváků od 15 do 54 let, na kterou cílí skupina Nova, oslovil Přístav 18 procent publika a MasterChef 27 procent.

ÚTERNÍ DATA: ČT Sport v úterý opět pomohl fotbal, nad 7 % se večer vyšvihl díky Lize mistrů

ČT 1 po osmé hodině večer souboji dvou největších komerčních televizí pouze přihlížela, její repríza seriálu První republika zasáhla 514 tisíc dospělých diváků a 13 procent publika (10 procent ve věku 15 až 54 let). Prima s Novou výrazně zápasily i během druhých večerních pořadů, kdy se Show Jana Krause podařilo od tři čtvrtě na deset porazit seriál Doktoři z Počátků, a to v obou základních cílových skupinách diváků (15+ a 15–54). Talk show Jana Krause vidělo v průměru 653 tisíc dospělých diváků a 22 procent publika (stejný podíl byl i ve skupině 15 až 54 let), Doktory z Počátků, kteří začínali zhruba o deset minut dříve než Kraus, 615 tisíc dospělých a 21 procent publika (19 procent ve věku 15 až 54 let).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+