Více

MasterChef si ve středu o něco polepšil, Přístav ale opět porazil pouze v 15–54

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velmi příjemným překvapením pro druhý program České televize je sledovanost Vůně cizích krajů. Překročila hranici 400 tisíc diváků.

MasterChef vítězí u mladšího publika

Kulinářská show MasterChef Česko si v porovnání s úvodním dílem, který se vysílal minulý týden, na Nově o několik desítek tisíc diváků polepšila, ale primácký seriál Přístav dokázala opět porazit pouze u mladšího publika, které je však pro televizi prioritní. Novinku komerční dvojky si nenechalo ujít 775 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 20,28 %, u mladšího publika to bylo necelých 18 %. MasterChef Česko překročil těsně hranici 700 tisíc diváků (share 18,51 %; 23,42 % v 15-54).

ÚTERNÍ DATA: ČT Sport díky fotbalu s Nizozemskem v úterý večer dvojkou trhu u diváků od 15 do 54 let

Nova byla ve středu nejsledovanější televizí s celodenním podílem 22,72 % u dospělého a 25,22 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, na tom byla ještě o něco lépe. V kategorii 15+ dosáhla hodnoty 26,46 %, večer pak 27,32 %. Nova se mohla pochlubit trojicí pořadů, které překročily hranici jednoho milionu diváků. Byly to Televizní noviny, Sportovní noviny a seriál Ulice. Pozici televizní dvojky zaujala s hodnotami 16,88 % a 18,12 % (PT) Prima, trojkou byla s přibližně 13 % Prima.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+