Více

MasterChef porazil Hříšné lidi a stal se nejsledovanějším pořadem středy po 20. hodině

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kuchařská show na Nově absolutním lídrem středečního večera, a to v obou základních cílových skupinách diváků.

Jan Kraus v D15–54 nad Doktory z Počátků

Porazit seriál Hříšní lidé města pražského, a to i v širší cílové skupině všech dospělých diváků nad 15 let, se ve středu podařilo kuchařské show MasterChef na Nově. Od 20:20 ji na hlavním kanálu Novy sledovalo v průměru 856 tisíc dospělých diváků a 22,02 procenta publika, zatímco Hříšné lidi na ČT 1 od osmé večer „jen“ 839 tisíc dospělých při podílu 21,32 procenta. Na seriál Přístav, který vysílala Prima od čtvrt na devět, zbyla třetí pozice a 763 tisíc dospělých diváků, což v daný čas představovalo 19,66 procenta publika. Výraznějšího vítězství dosáhl MasterChef u mladších diváků od 15 do 54 let. V této cílové skupině zaujal 29,26 procenta diváků u televizních obrazovek, zatímco Hříšní lidé na Jedničce pouze 17,17 procenta a Přístav na Primě 16,56 procenta.

ÚTERNÍ DATA: Ordinaci tentokrát fotbal neohrožoval, Nova byla opět vysoko

Nova si udržela poměrně vysokou sledovanost i po MasterChefovi, její seriál Doktoři z Počátků sledovalo od půl desáté 617 tisíc dospělých diváků a 21,18 procenta publika (ale jen 17,72 procenta ve věku 15 až 54 let, což je z hlediska prodeje reklamních časů klíčová cílová skupina pro Novu). U mladších diváků ale v daný čas vyhrála Prima s Show Jana Krause, již od tři čtvrtě na deset vidělo 590 tisíc dospělých diváků a 20 procent publika, u mladších diváků od 15 do 54 let jí ale dalo přednost 23 procent z těch, co trávili čas u televizní obrazovky. Špatně se nedařilo ani repríze seriálu První republika na Jedničce, od deváté večer přilákala k obrazovkám 524 tisíc dospělých diváků a 15,50 procenta publika (10,48 procenta ve věku 15 až 54 let).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+