Více

MasterChef jasným vítězem středy, Soudkyně Barbara atakovala hranici 400 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TV Barrandov opět v celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let vysoko nad šesti procenty, večer ji ale porazila ČT 2.

Nova s výkonem jako ČT 1 a Prima dohromady

Těsně pod hranicí milionu dospělých diváků skončila ve středu večer kuchařská show MasterChef na televizi Nova, která se tak stala nejsledovanějším nezpravodajským pořadem po 20. hodině na českých obrazovkách. Konkrétně ji vidělo 982 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo 24,27 procentům publika. Výrazně méně lidí dalo přednost souběžně vysílanému seriálu Hříšní lidé města pražského na ČT 1. Od osmé večer je sledovalo v průměru 822 tisíc dospělých a 20,22 procenta publika. Až na třetím místě skončil primácký seriál Přístav, který si od čtvrt na devět nenechalo ujít 773 tisíc dospělých diváků při podílu 19,07 procenta. Vítězství MasterChefa bylo výraznější u mladší cílové skupiny diváků od 15 do 54 let.

ÚTERNÍ DATA: ČT art v úterý večer sledovanější než Prima Max, bodoval tu Sluha dvou pánů

V této věkové kategorii, na kterou se Nova výhradně zaměřuje, dalo kuchařské show přednost 32,11 procenta diváků u televizních obrazovek. Bylo to takřka tolik, kolik jich oslovily souběžně vysílané seriály na ČT 1 a Primě. Hříšní lidé dosáhli v této cílové skupině podílu 17,42 procenta, Přístav 16,24 procenta. Jednička ve středu nasadila hned dva díly Hříšných lidí po sobě, ten druhý od deváté večer vidělo v průměru 679 tisíc dospělých diváků a 18,34 procenta publika (15,76 procenta ve věku 15 až 54 let). Nova si díky MasterChefovi a tradičně silné zpravodajské hodině udržela v hlavním vysílacím čase jasný náskok před konkurencí, když ji od druhé nejsledovanější stanice (ČT 1) dělilo v cílové skupině 15+ deset procentních bodů a u mladšího publika od 15 do 54 let dosáhla dokonce dvojnásobného výkonu oproti Jedničce i Primě.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+