Více

Martin Komárek: Chtěl bych nezávislé hloubkové audity České televize a Českého rozhlasu

„Kritika ČT nebyla kritikou sitcomu Čtvrtá hvězda, ale jeho zařazení před 22. hodinu,“ vysvětluje poslanec ANO a předseda Volebního výboru sněmovny příspěvek na svém blogu

Jak vnímá reakce médií na svůj blog, v němž kritizoval Českou televizi za odvysílání sitcomu Čtvrtá hvězda se simulovaným sexem před desátou hodinou večer?

Udělal si u něj předseda Rady ČT Milan Uhde „očko“, když bude kvůli tomuto případu požadovat vysvětlení generálního ředitele Petra Dvořáka? Pomůže to Uhdemu při blížící se volbě radních ČT, v níž také kandiduje?

Jaká je vlastně pozice generálního ředitele ČT Petra Dvořáka poté, co si začal kvůli projednávání výroční zprávy o hospodaření ČT za rok 2012 najímat lobbisty, aby obcházeli poslance?

Co se Martinu Komárkovi nelíbí ne současné České televizi a Českém rozhlasu, a co bude chtít z pozice předsedy Volebního výboru Poslanecké sněmovny změnit?

Proč ANO na rozdíl od jiných parlamentních stran nevyslala do volby členů Rady České televize a Rady Českého rozhlasu vlastní lidi?

Co říká na politické kandidáty do těchto rad a na vyslance generálních ředitelů, kteří by jim měli v případě zvolení do rad krýt záda?

Patří podle něj do rad veřejnoprávních médií lidé napojení na produkční společnosti, které usilují o zakázky od České televize a Českého rozhlasu?

Jakým způsobem chce Martin Komárek změnit způsob volby členů rad veřejnoprávních médií? Který ze zahraničních modelů je mu nejbližší?

Proč ANO souhlasí se zachováním politických nominací kandidátů do „velké“ Rady pro rozhlasové a televizní vysílání?

MIF17

Kdo prosadil do koaliční smlouvy větu o přísnější regulaci koncentrace vlastnictví médií a jak se to líbí hnutí ANO, jehož předseda Andrej Babiš skupuje média?

Je připraven čelit střetu zájmů v případě, že Andrej Babiš koupí některou z velkých komerčních televizí a její regulátor – RRTV – bude spadat do gesce Volebního výboru Poslanecké sněmovny, jemuž Martin Komárek předsedá?

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+