Více

Markíza si po vzoru Novy registruje “vtipné” názvy kanálů. Včetně TV Haluška

K registraci ochranných známek o internetových domén dochází krátce poté, co Markíza získala od slovenské vysílací rady licenci pro další televizní kanál

Zábavný kanál zřejmě chystá na Slovensku televize Markíza, sesterská stanice české Novy. Poté, co jí slovenská Rada pro vysílání a retransmisi udělila licenci pro pro další celoplošnou digitální stanici, si registrovala ochranné známky pro názvy Žúr, Foor a TV Haluška. Jak upozornil server Omediach.com, Markíza neponechala nic náhodě a zakoupila i internetové domény stejných názvů: tvzur.sk, tvhaluska.sk, tvfoor.sk, foor.sk a fooor.sk.

stul

K TÉMATU: Markíza Cinema, chystaný kanál slovenské Markízy, získala licenci pro DVB-T

Web připomíná, že Markíza sice získala licenci pro program Markíza Cinema, ale to může být jen zastírací manévr. Na kanál stejného názvu totiž Markíza získala licenci už dříve, a nakonec spustila novou televizi pod názvem Dajto (obdoba českého Fandy). “Je tedy pravděpodobné, že název opět změní,” míní server Omediach.sk. Markíza na Slovensku provozuje tři volně šířené kanály: kromě hlavní Markízy ještě ženský program TV Doma a mužský Dajto. Nova na Slovensku šíří placené kanály Nova Sport a MTV.

8 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 7. 2. 2013 13:37

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+