Více

Markíza vyrobí v pražském studiu Novy soutěž pro Slovensko

Nejsledovanější slovenská komerční televize Markíza pokračuje v úzké spolupráci s televizí Nova, s níž ji pojí stejný majitel, americký mediální koncern CME. Nyní se chystá přímo ve studiu Novy v Praze na Barrandově natáčet slovenskou verzi soutěže Are You Smarter Than a 5th Grader? (Jste chytřejší než páťák?) známé z americké televize Fox, upozorňuje server Mediálne.sk.

Stejný pořad chystá do svého letního schématu také Nova, obě televize ale připraví svoje vlastní verze soutěže. Obě se budou natáčet ve stejných dekoracích v Praze. Je to pro nás ekonomicky výhodné, TV Nova bude vysílat tento formát také v letní vysílací struktuře, takže pořad budeme vyrábět v té samé dekoraci s vlastními soutěžícími, řekla Mediálne.sk Narcis Liptáková z PR oddělení Markízy.

Markíza s Novou aktuálně pracují na společném soutěžně-zábavném pořadu Člověče, nezlob se! a v minulosti spolu připravily úspěšný díl Testu národa, který rovněž proběhl v Praze na Barrandově. Markíza také vysílá vlastní verzi seriálu Ordinace v růžové zahradě podle scénářů psaných pro Novu, a tento týden zahájila po vzoru Novy a rumunské televize Pro TV vysílání odpolední zpravodajské relace První Televizní noviny.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 5. 2007 16:40

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+