Více

Marketingový ředitel O2 Sport: Naší mantrou je fotbal

Jan Raděj je marketingovým ředitelem kanálu O2 Sport, ambiciózního projektu, který chce být vlajkovou lodí IPTV platformy O2TV. Serveru DigiZone přiblížil programové a další plány stanice pro letošní jaro.

Ředitel obchodu a marketingu stanice O2 Sport Jan Raděj nastoupil do své funkce na začátku loňského června, ke kdysi největšímu operátorovi přešel z televize Nova, kde působil ve funkci brand manažera. Před televizním angažmá pracoval několik let v marketingovém oddělení Vodafonu.

PODROBNĚJI: Do nové stanice O2 Sport míří další člověk z Novy, bude řídit obchod a marketing

Jarní programové schéma bude podle Raděje ve znamení „našich nejsledovanějších soutěží“, tedy fotbalové Ligy mistrů a Synot ligy. Pokračuje také mistrovství světa v rallye WRC a čeká nás i Final Four basketbalové Euroligy z Berlína. Tady držíme palce na postup především Honzovi Veselému z Fenerbahce Istanbul a Tomáši Satoranskému z Barcelony, těší se Raděj. Novinkou na O2 Sport pak budou atletické závody IAAF a šampionát cestovních vozů DTM.

Nedělní pražské derby nabídne i záběry z obou kotlů

Momentálně žije stanice nedělním derby pražských S, které je podle Raděje spolu se zápasem Sparty s Plzní tím produkčně a komunikačně nejintenzivnějším počinem, který O2 Sport na jaře čeká. Pro naše diváky připravujeme opět možnost výběru komentáře, kde jeden bude klasický od našich profesionálních komentátorů a druhý fanouškovský. V něm se představí František Ringo Čech za Slavii a Jakub Kohák za Spartu, přibližuje přípravy na pražské derby Raděj.

stul

V rámci své multidimenze zprostředkuje O2 Sport nově i atmosféru v kotlích a fanouškovská chorea, která si na derby připraví jak domácí letenští, tak hosté z Vršovic. Z dalších plánovaných aktivit bych vypíchnul nově rozjetou spolupráci se Svazem lyžařů České republiky nebo stále hlubší vztahy s FAČR. Nesmírně důležití jsou pro nás i naši mediální partneři, jako je deník Sport a web iSport.cz, magazín Hattrick nebo časopis Gól, doplňuje Raděj.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+