Více

Malý pitaval spadl pod 900 tisíc, nevedlo se ani TN. Své si ale drží Vinnetou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televizní noviny končí tak těsně nad milionem, že to těsněji ani nejde – sledovalo je 1,001 mil. diváků.

Zpravodajské pořady v TOP 10 za všechny kanály výrazně převažují, a to v poměru 7:3. Zpravodajství zjevně táhne, a i když absolutní čísla nejsou tak vysoká, podíl například Televizních novin na publiku 40,29 % pozornost rozhodně zaslouží. Z dalších pořadů v TOP 10 se jim blíží pouze Sportovní noviny s 28,9 %, resp. Malý pitaval z velkého města s 28,24 %, vše v obecné divácké kategorii 15+. Poklad na Stříbrném jezeře sledovalo 623 tisíc a jen těsně ho předběhla Výměna manželek s 650 tisíci diváky.

ÚTERNÍ DATA: Primě se v úterý nedařilo, v TOP 10 se umístily jen její Zprávy, navíc až na desátém místě

První místo v celkové sledovanosti si mezi sebe svorně rozdělily stanice ČT 1 a Nova. Ta první vítězí v 15+, ta druhá u mladšího publika, tedy ve skupině 15–54. Přes den ještě velice dobře uspěla plnoformátová TV Barrandov, která v 15+ dosáhla podílu 6,44 %, v hlavním vysílacím čase (prime time) se dostala na solidních 5,38 %. V prime time se ještě dařilo ČT 2 (5,13 %), přes den pak ČT 24 při podílu 4,64 %. Solidně se v celkové sledovanosti vedlo v 15–54 i Primě Cool a Nově Cinema, a to jak přes den, tak v prime time.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+