Více

Malý pitaval předběhl Sportovní noviny, čtvrtá skončila novinka Jetelín

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Přes milion diváků se přehouply pouze Televizní noviny na Nově, polovinu příček v TOP 10 obsadily pořady České televize.

Oproti minulému týdnu výrazně poklesla sledovanost Sportovních novin na Nově, které skončily na třetím místě s necelými osmi sty tisíci diváků starších patnáct let. Druhé místo TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška tak obsadil detektivní Malý pitaval z velkého města. Ten si oproti minulému týdnu polepšil o téměř sedmdesát tisíc zástupců obecné cílové skupiny, zatímco Sportovní noviny ztratily oproti předchozímu pondělí 125 tisíc příznivců. Tradičně první Televizní noviny sledovalo na Nově 1,091 milionu diváků, staly se tak také jediným pořadem, který včera oslovil víc než milion diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Deštivá neděle pomohla televizní sledovanosti, milion diváků pokořila i Kriminálka Anděl

Radost asi udělaly na Palmovce první výsledky cyklu mikrokomedií Jetelín, první díl se všeslibujícím názvem Striptýz si na Primě vybralo 775 tisíc diváků starších patnácti let. Novinka ale příliš nebodovala u mladší cílové skupiny diváků ve věku od 15 do 54 let, kterých na Jetelín koukalo 340 tisíc a vyšší podíl u mladších diváků zaznamenal i Malý pitaval nebo film Bobule na Nově. Ten si v prime time vychutnalo 592 tisíc diváků ve věku nad patnáct let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+