Více

Malý pitaval porazil Vratné lahve, nad milion se dostaly jen Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sedm příček z TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadily zpravodajské pořady.

První dvě příčky klasicky obsadily Televizní noviny na Nově, kterým dalo přednost 1,098 milionu diváků starších patnácti let, a následující Sportovní noviny, které si vychutnalo 980 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Na třetím místě skončila repríza oblíbeného detektivního seriálu Malý pitaval z velkého města, který ve své době sklízel kladné body za využívání reálných prvků policejní práce a který si včera vychutnalo 810 tisíc diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Nedělní večer ovládla Nova, Kriminálka Anděl atakuje hranici jednoho milionu diváků

Na čtvrtém místě zazářila komedie Jana a Zdeňka Svěrákových Vratné lahve, kterou si v prime time na Nově naladilo 739 tisíc diváků obecné divácké skupiny. Z toho 450 tisíc diváků spadalo do primární obchodní skupiny TV Nova ve věku od 15 do 54 let, což u mladších diváků znamenalo podíl necelých třiceti procent. Zbytek žebříčku pak až na jednu výjimku obsadily zpravodajské relace.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+