Více

Malý pitaval porazil Příběh kmotra. Nad milionem opět jen Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Poslední pondělí je v porovnání s tím předposledním jako přes kopírák. Jedničkou jsou TN, dvojkou SN a trojkou Pitaval.

První tři místa v TOP 10 jsou shodná, na čtvrtém jen Vratné lahve na Nově vystřídaly Příběh kmotra, který zhlédlo 690 tisíc diváků a který ve skupině těch mladších, tedy 15–54, získal podíl na publiku 27,36 %. V 15+ však měl 23,15 % a tady ho, stejně jako v počtu diváků, předhonil Malý pitaval z velkého města. Vidělo ho 803 tisíc lidí při podílu 27,3 %. Posledním nezpravodajským pořadem, který se do TOP 10 za všechny kanály dostal, byl krimi film Nikdo neměl diabetes (502 tisíc) a ČT 1 si tak v žebříčku zabrala polovinu míst.

NEDĚLNÍ DATA: Kriminálka Anděl pod 900 tisíci a obecný pokles

Celková sledovanost jde v obou diváckých kategoriích, a obou časech, včetně hlavního vysílacího (prime time), za stanicí Nova, která vždy překročila dvacet procent. Nejvýše byla v prime time a skupině 15–54 a získala zde 27,32 %. Druhá byla vždy ČT 1 s většinou dostatečným náskokem před třetí Primou. Ta se jí nejvíce přiblížila přes den ve skupině mladších diváků, kdy vykázala 10,24 % a ČT 1 10,85 %. Výborně se v pondělí dařilo TV Barrandov, která se v 15+ a přes den dostala na 6,77 % a v prime time na 5,92 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+