Více

Loewe One 40: nový základ, ale s jasnými přednostmi

Kvalitu poznáte už při pohledu na krabici. Kvalitu ale vidíte i při vytahování podstavce a samotného panelu. Tohle je trochu jiná káva.

Loewe nikdy nebylo nejlevnější a nikdy nebylo pro každého. A nejspíše ani nikdy nebude. Nyní ale překonává magickou hranici tisíc euro, a jak se tak dívám, stále si zachovává vytříbenost, kvalitu a neopakovatelný styl.

One je novou startovní řadou značky. Přichází ve dvou úhlopříčkách (doufejme, že se časem objeví ještě další), ale rozhodně není žádnou Popelkou. Vedle základního nábytkového stojanu, který je kovový a který dostanete v ceně, můžete dokoupit čtyři varianty hliníkových nebo nerezových stojanů podlahových a dvě varianty televizních skříněk ve třech barvách. To pro dokreslení příslušenství, které je u Loewe obsáhlé i v tomto případě.

K TÉMATU: Loewe aktualizovalo. Má i certifikaci serveru Tidal pro bezztrátové streamování hudby

Test Loewe Connect 32 DR+

Test Loewe Reference 55

Pokud si uděláme malé srovnání, dnes TV s úhlopříčkou 102 cm a rozlišením Full HD pořídíte od nějakých sedmi tisíc. Rozumně vybavené přístroje pak kolem deseti tisíc a jdou do zhruba 18 000. One 40 přijde na 30 000 Kč.

Je to málo? Je to hodně?

Posuďte sami…

V každém případě ale na vás už při instalaci dýchnou kvalitní materiály, dílenské zpracování na úrovni i solidní vnější design. Televizor si nehraje na nějakou extra útlou hračku a od pohledu nabídne solidnost a serióznost. Výrobce navíc zvolil k řadě One postavené na stejné platformě jako vyšší modely (NetRange) jiný přístup, než bývá obvyklé. Zmiňované dvě uvedené úhlopříčky, Full HD One 40 (102 cm) a Ultra HD (4K) One 55 (140 cm, 52 000 Kč), se totiž od sebe liší i jiným šasi (podpora HEVC je u obou). Nedá se tak říci, že to, co platí u testovaného One 40, bude platit i u rozměrnějšího One 55.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+