Více

Liga mistrů zamíchala úterním večerem, u mladých uspěla víc než Cesty domů na Primě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Neohroženým lídrem večera zůstala Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově, která jako jediná po 20:00 pokořila hranici milionu diváků.

Seriál Primy v D15–54 porazil dokonce i ČT 2

Úterní zápas fotbalové Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Paris Saint Germain, který v hlavním vysílacím čase od čtvrt na devět vysílala ČT Sport, narušil tradiční rozložení sil největších českých televizí. Utkání, které sledovalo v průměru 252 tisíc dospělých diváků, dosáhlo téměř shodného podílu na publiku jako seriál Cesty domů III na Primě a u mladšího publika od 15 do 54 let dokonce Primu pokořilo. V mladší cílové skupině totiž dal zápasu přednost každý desátý divák u televizní obrazovky, kdežto Cestám domů jen čtyři procenta. V širší kategorii všech dospělých diváků nad 15 let zaujal fotbal i seriál shodně devět procent publika. Neohroženým lídrem úterního večera ale zůstává Ordinace v růžové zahradě 2.

PONDĚLNÍ DATA: Místo zločinu Plzeň se drží stále nad milionem, MasterChef zvítězil v 15–54 těsně

Seriál Novy vidělo od 20:20 v průměru 1,446 milionu dospělých diváků a 36 procent publika (36 procent v kategorii 15 až 54 let). Na méně než třetinu výkonu Ordinace se dostala souběžně vysílaná Nemocnice na kraji města – nové osudy na ČT 1. Od osmé hodiny večer jí dalo přednost 408 tisíc dospělých diváků a 10 procent publika (11 procent ve věku 15 až 54 let). Velmi úspěšný byl dokumentární cyklus Velká vlastenecká válka na ČT 2, který si od 20:00 nenechalo ujít 319 tisíc dospělých diváků a osm procent publika, ale v mladší cílové skupině diváků od 15 do 54 let dosáhl nižšího podílu pět procent (což však bylo stále víc, než v dané kategorii vykázaly Cesty domů III na Primě).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+