Více

Lidice neuspěly, na Kriminálku Anděl koukalo takřka dvakrát tolik diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prvních pět příček včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů obsadila TV Nova, ostatní stanice bodovaly jen zpravodajstvím.

Večerní podíl TV Nova tak u cílové skupiny diváků starších patnácti let dosahoval necelých třiceti procent a u skupiny diváků ve věku patnáct až 54 let skončil na 33,21 procent. Nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny na Nově, které vidělo 1,372 milionu diváků, a Sportovní noviny, které zaujaly 1,261 milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: Tvoje tvář má známý hlas dominuje a posiluje o pět procent

De facto jediným nezpravodajským pořadem (kromě publicistických Střepin) umístěným v TOP 10 se tak staly dva díly Kriminálky Anděl, které vidělo 1,188, resp. 1,157 milionu diváků. Stejně jako minulý týden byl sledovanějším dílem ten vysílaný od půl desáté večer, minulou neděli ho vidělo dokonce o 84 tisíc diváků více. Na pátém místě se umístily zmíněné Střepiny, které vidělo 841 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+