Více

Lída Baarová se přiblížila 1,8 milionu diváků, bodoval i biatlon

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Film Lída Baarová, uvedený v prime time na ČT1, porazil Televizní noviny na Nově o 309 tisíc diváků.

Díky Lídě Baarové přesáhl podíl ČT1 u obecné divácké skupiny v prime time třiceti procent. Celkem tak film režiséra Filipa Renče vidělo 1,785 milionu diváků starších patnácti let, z toho 819 tisíc spadalo do mladší věkové skupiny od 15 do 54 let. U obecné cílové skupiny tak pořad dosáhl podílu 39,22 procenta. Druhé skončily s odstupem více než tři sta tisíc diváků Televizní noviny, které včera sledovalo 1,476 milionu diváků starších patnácti let.

SOBOTNÍ DATA: Biatlon nezklamal, ČT sport přesáhla v celodenním podílu sedm procent

Hranici milionu diváků se včera povedlo překonat ještě dalším třem pořadům, dvěma z produkce České televize a Sportovním novinám na Nově. Třetí skončily Události na ČT1, které si včera nenechalo ujít 1,097 milionu diváků. Čtvrté Sportovní noviny překonaly jeden milion diváků o 61 tisíc a o pouhé dva tisíce diváků za nimi zaostal odpolední přenos z biatlonového mistrovství v německém Oberhofu na ČT sport.

Dva tisíce diváků pak k dosažení milionového výsledku scházely sportovní relaci ČT1 Branky, body, vteřiny. Podvečerní Události za okamžik a počasí včera vygenerovaly 884 tisíc diváků starších patnácti let. O dvanáct tisíc diváků méně zasedlo ke Zprávám FTV Prima. O další čtyři tisíce diváků méně, tedy celkem 872 tisíc diváků, si včera nenechalo ujít publicistický pořad 168 hodin na ČT1. Na posledním desátém místě skončila první část odpoledního biatlonového přenosu na ČT sport se 771 tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Domácí péči na ČT1 scházelo oproti Televizním novinám na Nově padesát tisíc diváků

MIF17

Na ČT2 se nejvyšší sledovanosti dočkal podvečerní cestopis Šanghaj, město kontrastů, který vidělo 263 tisíc diváků. O jedenáct tisíc diváků méně pak v prime time usedlo ke klasickému westernu Přestřelka u O.K. Corralu. Prima Cool nasadila do hlavního vysílacího času dobrodružný film Loch Ness, což ocenilo 140 tisíc diváků. Na Nově Cinema slavila největší úspěch odpolední sci-fi John Carter: Mezi dvěma světy, která vykázala 187 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+