Více

Léto v plném proudu a všechny pořady pod 900 tisíc

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zatímco ještě včera jsou nad milionem diváků dva snímky, dnes už na něj nedosáhl ani jeden.

Tradiční jednička české scény, Televizní noviny, má 877 tisíc diváků a Sportovní noviny se propadly na 750 tisíc. Z nezpravodajských pořadů je v čele TOP 10 za všechny kanály Všechnopárty a na ČT1 ji vidělo 800 tisíc při třicetiprocentním podílu na publiku. Ulice je na 777 tisících, ale tvrdé jádro stále tlačí podíl ke 40 procentům. Pohádka Jak se budí princezny vysílaná na Nově je sice před Princeznou ze mlejna II, ale pohádky vykazují 549 tisíc, resp. 472 tisíc diváků. Do žebříčku nejsledovanějších se ještě dostala Hitparáda zábavy se 436 tisíci a po hodně dlouhé době do něj pronikl i Přístav, který sledovalo 402 tisíc fanoušků. ČT1 a Nova mají v TOP 10 po čtyřech pořadech, Prima dva.

ČTVRTEČNÍ DATA: Více než televize lákalo příjemné počasí. Nova spadla skoro na čtvrtinu

Celková sledovanost jde sice za televizí Nova, ale v hlavním vysílacím čase, prime time, to není s tak velkým náskokem, na jaký byla poslední dobou stanice zvyklá. Nova v prime time vykazuje průměrný podíl 22,79 %, ČT1 je na 19,89 % a Prima na 12,37 %. Dobře se vedlo i TV Barrandov, jejíž podíl vyskočil na 6,72 %. Žádný další kanál se nad 4 % už nedostal a přes den se to ještě, díky tenisu, podařilo ČT sport. V tomto čase vykazuje TV Barrandov průměrných 6,83 %, Prima 12,17 %, ČT1 15,7 % a první Nova 20,93 %.

Pokles sledovanosti kupodivu prakticky nepostihl filmové kanály. Ty jsou totiž lehce nad průměrem a nad hranici sta tisíc diváků se dostávají hned tři pořady, a to po jednom na všech třech volně šířených stanicích. Prima Max má v čele TOP 5 za kanál drama V žáru noci a vidělo ho 101 tisíc diváků. Komedie Bláznivá dovolená vysílaná na Nově Cinema zaujala 132 tisíc a spokojeno může být i Kino Barrandov, které si po delší době připisuje rekordních 136 tisíc diváků za snímek Láska s vůní čokolády.

MINULÝ TÝDEN: Princezna ze mlejna porazila svůj šíleně smutný protějšek o 71 tisíc diváků

MIF17

Na TV Barrandov je páteční jedničkou Doktorka Kellerová a zhlédlo ji 214 tisíc diváků při podílu na publiku 7,49 %. Na ČT sport je v čele TOP 5 tenisové utkání Andy Murray – Stan Wawrinka, které sledovalo 142 tisíc fanoušků. Na zpravodajské ČT24 se nad sto tisíc dostávají pouze Události od 19:00, na ČT2 to jsou hned dva pořady: další díl dokumentu Příběh života, který vidělo 175 tisíc, a britské drama Panství Downton VI. To sledovalo 137 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+