Více

Leo TV dostane konkurenci, Playboy spouští v Česku nový erotický kanál

UVNITŘ VIDEO – Od Lea se chce nová stanice Playboy TV Chat.com odlišit kvalitou. K dispozici má být navíc operátorům placené televize v základních nabídkách jako bonus navíc.

Čistě hard erotická stanice Leo TV, za níž stojí společnost PK62, která je v České republice a na Slovensku největším producentem erotických titulů, dostane konkurenci. Provozovatel kanálu Playboy spustí na obou trzích bývalé federace novou stanici Playboy TV Chat. Tu mohou znát například britští diváci ze satelitní služby Sky. Program bude k dispozici operátorům, kteří o ni projeví zájem, ode dneška. Na Playboy TV Chat jsou dostupné v současné době pouze dívky ze zahraničí, to chce ale pochopitelně stanice v souvislosti se vstupem na náš trh změnit.

ČTĚTE TAKÉ: Erotické kanály Brazzers a Playboy TV působící u nás budou vysílat v HD rozlišení

Jde o avizovanou novinku, která je určena pro nabídky, kde jsou k dispozici free-to-air stanice. Tento program bude operátorům k dispozici zdarma v případě, že operátor má v nabídce další stanice Playboy Plus, uvedla na dnešní konferenci s operátory placené televize a obchodními partnery zástupkyně Playboye. Jde o podobný formát, který nabízí Leo TV, ale my se chceme soustředit na kvalitu, která je zajištěna. Diváci budou komunikovat s místními dívkami, doplnila jednatelka společnosti Channels Lada Dobrkovská.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 3. 2014 16:44

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+