Více

Lehce posilují ČT i Nova, ztrácejí Prima a Barrandov

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Z týdenního srovnání vychází jako nejlepší skupina Nova, nejvíce však posiluje Česká televize, a to i u kategorie 15–54.

Mezitýdenní vývoj (vs. 48. týden 2016)

Cílová skupina 15+

Největší pokles oproti minulému týdnu zaznamenávají stanice sdružené pod položkou Ostatní, a to o 0,65 procenta diváků starších patnácti let. Ztrácela i TV Barrandov, která přišla o 0,42 procenta obecné divácké skupiny, a také kanál ČT24, který poklesl o 0,28 procenta. Výpadek ale kompenzovala jak stanice ČT1, která si polepšila o 0,39 procenta uvedené cílové skupiny, tak kanál ČT2, který nabral 0,4 procenta. Posílila i filmová Nova Cinema a v 15+ získala navíc 0,39 procenta.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: V rámci týdne klesá nejvíce FTV Prima

Mezi televizními skupinami si nejlépe vedla Nova, která zejména díky Nově Cinema přidala 0,67 procenta a celkem oslovila 30,69 procenta diváků starších patnácti let. Polepšila si i Česká televize, jejíž podíl stoupl o 0,72 procenta na celkových 29,13 procenta. Naopak FTV Prima, u níž podíl dosáhl 21,55 procenta obecné cílové skupiny, ztratila 0,26 procenta. Ještě více poklesl podíl skupiny Barrandov, která přišla o 0,52 procenta a celkem ji sledovalo 7,93 procenta uvedené divácké skupiny.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+