Více

Láska na vlásku měla s Mrazíkem vyrovnanou sledovanost, mladí dali přednost Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě se včera opět nedařilo. Po 20. hodině ji porazila díky oscarovému snímku Podraz i Dvojka České televize. Film vidělo přes 400 tisíc diváků.

Pohádky na ČT 1 a Nově nad milionem

Naprosto vyrovnanou sledovanost měly ve středu večer film Láska na vlásku a Mrazík. Obě pohádky skončily těsně pod hranicí 1,050 milionu diváků a jejich share se blížil 26 %. Klasický ruský film, který neodmyslitelně patří každý rok k jeho závěru, si na Nově odnesl jasné vítězství u mladšího publika. Jeho share se dostal na hodnotu 32,53 %, zatímco pohádka Láska na vlásku měla na Jedničce přibližně o deset procentních bodů méně. Nad hranici jednoho milionu diváků se dostaly i Televizní a Sportovní noviny na Nově.

ÚTERNÍ DATA: V úterý překvapily na Barrandově Naše zprávy, výrazně překonaly i Soudkyni Barbaru

MIF17

Jednička byla ve středu nejsledovanější českou stanicí s celodenním podílem 21,33 %, u mladšího publika naopak s necelými 21 % dominovala Nova. Komerční jednička si ve večerních hodinách držela pozici lídra, kdy dosáhla share 24 % v kategorii 15+ a 29 % v 15-54. S určitou mírou nadsázky lze říci, že Prima se z peoplemetrového měření téměř vytratila. Nebýt celodenního podílu u mladšího publika, nepřekročila by v žádné kategorii hranici 10 %. Výraznějšího výsledku dosáhly pouze s necelými osmi sty tisíci diváky zprávy.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+