Více

Labyrint v TOP 10, nad milionem pouze Modrava

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Opakování seriálu Labyrint není příliš úspěšné, zato Policie Modrava stále vykazuje vysoká čísla.

Labyrint se umístil u konce žebříčku nejsledovanějších pořadů se 484 tisíci diváky. Nad ním je primácký Modrý kód, který vidělo 713 tisíc diváků a jemuž se podíl na publiku stále pohybuje kolem 20 %. O sto tisíc více diváků včera sledovalo Kriminálku Anděl a těsně pod hranicí milionu skončila s 972 tisíci podvečerní nekonečná Ulice. Jediným nezpravodajským pořadem, který je v TOP 10 za všechny kanály nad ní, je Policie Modrava. Jedenáctý díl zhlédlo 1,153 mil. diváků a podíl na publiku se vyšplhal na výborných 30,87 %. Nova si v TOP 10 zabrala prvních pět míst, ČT1 tři a Prima dvě.

NEDĚLNÍ DATA: Mordparta II jedničkou žebříčku, hokej na ČT sport druhý

Televize Nova je s průměrným podílem na celkové sledovanosti v hlavním vysílacím čase, prime time, na třetině, zatímco její konkurence na méně než polovině. Hlavní Prima tak včera vykázala 15,32 % a ČT1 11,74 %. Nad 4 % se dostala už jen Nova Cinema a hlavně plnoformátová TV Barrandov s průměrným podílem 5,66 %, který byl přes den, jak bývá pravidlem, vyšší. V tomto případě o procento. Přes den jsou nad hranicí čtyř procent ještě Nova Cinema, ČT2 a ČT24. Nova je pak stále vysoko – na 26,59 %, Prima na 14,05 % a ČT1 má průměrný podíl 11,24 %.

Filmové kanály mají v pondělí zpravidla žeň. Kino Barrandov je na 80 tisících divácích s pořadem Alpská klinika: Lék jménem láska, seriál Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III už vykazuje v nejlepším případě 51 tisíc. Prima Max se s komedií Dva v tom dostala na 64 tisíc, o to více se však dařilo Nově Cinema. Dva pořady v TOP 5 za kanál jsou nad sto tisíci diváky a klasický snímek Osobní strážce na třetím místě zaujal 76 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Standardní pondělí. Nova pod třiceti, Policie Modrava hvězdou večera

MIF17

Jedničkou lokálního žebříčku na TV Barrandov jsou sice Nebezpečné vztahy: Jak to dopadlo!?, ale nesrovnatelně vyšší podíl na publiku má s 228 tisíci diváky Soudkyně Barbara – 14,15 %. Simpsonovi na Primě Cool pomalu klesají a včera seriál zhlédlo 82 tisíc fanoušků. ČT2 má solidní výsledky z přímého přenosu Cen Anděl 2016 a vidělo ho 201 tisíc diváků při podílu u mladšího publika 7,4 %. Nad hranici 100 tisíc se zde ještě dostal dokument Hitlerův vpád na východ, který sledovalo 174 tisíc. Dramatický příběh Marnie pak k obrazovkám přitáhl 88 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+