Více

Labyrint poráží Policii Modrava, Modrý kód se drží osmi set tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V TOP 10 se na šesté příčce umístila i mimořádně zařazená Všechnopárty s Věrou Špinarovou.

Tradičně nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny na Nově, ke kterým zasedlo 1,453 milionu diváků starších patnácti let, z toho takřka šest set tisíc bylo zároveň mladších patnácti let. Nekonečný podvečerní seriál Ulice přitáhl k obrazovkám Novy 1,069 milionu diváků a Sportovní noviny včera vykázaly 1,054 milionu diváků. Oba pořady pak sledovalo více než 460 tisíc zástupců mladší cílové skupiny.

NEDĚLNÍ SLEDOVANOST: Temný kraj i nadále vládne, Televizní noviny porazil o více než osmdesát tisíc diváků

Posledním pořadem, kterému se včera podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků, byla druhá řada kriminálky Labyrint. K té včera na ČT1 usedlo 1,023 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 468 tisíc bylo zároveň mladších 54 let. Páté místo obsadila reprízovaná Policie Modrava, která zaujala 958 tisíc diváků.

Třetí díl Modrého kódu, věnovaný nutné sebeobraně, včera k Primě přitáhl 793 tisíc diváků, z toho 325 tisíc bylo mladších 54 let. Osmé místo patří Událostem na ČT1, které zaujaly 645 tisíc diváků, a na devátém místě skončily sportovní Branky, body, vteřiny, které ocenilo 621 tisíc diváků. Poslední příčka patří reality show Robinsonův ostrov, včerejší epizodu vidělo 568 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Druhá řada Labyrintu pokračuje s milionem a stala se nejsledovanějším nezpravodajským pořadem

ČT2 nasadila do prime time dokument Hitlerovy děti, který vidělo 161 tisíc diváků, nejsledovanějším pořadem veřejnoprávní dvojky se ale staly Velké stroje zblízka se 198 tisíci diváků. Prima Cool vsadila na klasiku a Honbu za diamantem si vychutnalo 139 tisíc diváků. Zaříkávač koní na Nově Cinema pak oslovil 177 tisíc romantických duší.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+