Více

Labyrint klesl pod milion a Policie Modrava jde poprvé nad něj

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Klesá ale i Modrý kód a jedničkou v žebříčku je tak podvečerní Ulice.

Tu včera sledovalo 1,17 milionu diváků a podíl na publiku dosáhl 35,52 %. Dvojkou v TOP 10 za všechny kanály a jedničkou večera je opakování Policie Modrava, které vidělo 1,116 mil. diváků. Labyrint II se propadá pod milion a vykazuje 967 tisíc diváků. Propadá se i Modrý kód, který se držel osmi set tisíc, ale včera ho sledovalo 734 tisíc a podíl dosáhl 17,71 %. Do žebříčku nejsledovanějších se opět propracovala reality Robinsonův ostrov, která však z 568 tisíc narostla na 664 tisíc. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 čtyři a Prima opět jeden.

NEDĚLNÍ DATA: Temný kraj opět rozdrtil Tvoji tvář. Na druhou pozici se navíc propracovala Teorie tygra

Celková sledovanost v pondělí vyznívá ve prospěch televize Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, dosahuje průměrného podílu 28,81 %. ČT1 končí na 16,91 a hlavní Prima na 13,58 %. Nad hranici čtyř procent se dostává ještě ČT2 a TV Barrandov se 4,05 %. Přes den je na tom plnoformátová stanice opět výrazně lépe a dosahuje průměrného podílu 5,99 %, přičemž hranici čtyř procent překračují ještě ČT2 a zpravodajská ČT24. Nova je v tomto čase opět jedničkou s podílem 23,29 %, ČT1 dvojkou s 14,34 % a Prima končí třetí s průměrným podílem 13,48 %.

Včerejší večer se lépe než obvykle vedlo filmové stanici Kino Barrandov a jedničkou v TOP 5 za kanál je romantika jménem Inga Lindström: Léto v Norrsundě, kterou sledovalo 91 tisíc diváků. Hůře dopadl kanál Prima Max. Komedií Učitelé na zakázku se zde nechalo zlákat 74 tisíc diváků, přičemž dvojka v TOP 5, Doktor z hor: Nové příběhy, už vykazuje 38 tisíc. Na povětšinou nejúspěšnější stanici Nova Cinema se nad sto tisíc dostal pouze primetimový snímek Zachraňte pana Bankse a vidělo ho 136 tisíc diváků. Podvečerní Dovolenou za trest pak sledovalo 92 tisíc.

MINULÝ TÝDEN: Labyrint poráží Policii Modrava, Modrý kód se drží osmi set tisíc diváků

Jedničkou na TV Barrandov je tentokráte Soudkyně Barbara s 248 tisíci a podílem na publiku 10,85 %. Na Nově Action překročila série Kriminálka Las Vegas sto tisíc diváků, povedlo se to ještě opakování Temného kraje na Primě love a tradičně i seriálům Teorie velkého třesku a Simpsonovi na Primě Cool. Nejlépe si tak opět vedou kanály ČT sport, kde utkání HC Kometa Brno – Mountfield HK sledovalo 210 tisíc diváků, a zejména ČT2. Zde se nad sto tisíc dostávají hned tři pořady a jedničku v TOP 5, dokument Velké stroje zblízka, zhlédlo 214 tisíc diváků při podílu 5,63 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+