Více

Labyrint II zakončil pod průměrem. Zhlédlo ho 971 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mírně nahoru šel Modrý kód, večerní jedničkou je ale stále opakování Policie Modrava.

Poslední díl druhé řady Labyrintu sledovalo 971 tisíc diváků, takže se původní průměr 1,032 mil. snížil na 1 023 714 diváků. Modrý kód zatím v průměru vidělo 808 tisíc diváků, ale včerejších 749 tisíc navýšení nepřineslo, i když představuje, oproti minulému pondělí, nárůst o 34 tisíc. Nad míru dobře si vede opakování Policie Modrava a pondělní díl zhlédlo 1,121 mil. diváků. Nejvýše v TOP 10 za všechny kanály stojí podvečerní Ulice s 1,177 mil. při bezkonkurenčním podílu na publiku až 42,43 %. Do žebříčku nejsledovanějších se ještě dostala reality Robinsonův ostrov. Sledovalo ji 688 tisíc diváků. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 čtyři a Prima stále jeden.

NEDĚLNÍ DATA: Nova v žebříčku příliš neboduje, v celkové sledovanosti ale vítězí naprosto jasně

Celková sledovanost jde v hlavním vysílacím čase, prime time, za televizí s Nova se značným náskokem před soupeři. Její průměrný podíl je 29,46 %, ČT1 je na 17,95 % a Prima na 14,1 %. Dařilo se TV Barrandov, která si ukousla 6,03 %, a spokojena může být i ČT2 s podílem těsně nad hranicí čtyř procent. Přes den je situace obdobná: televizi Nova klesl podíl na 24,54 %, ČT1 na 15,05 % a hlavní Primě na 13,1 %. Slavit může TV Barrandov, protože se její průměrný podíl vyhoupl na 7,09 %, a dařilo se i Nově Cinema se 4,53 %. Žádný další kanál se nad 4 % nedostal, i když v případě ČT2 to bylo velmi těsné.

Filmové kanály si v pondělí vedou solidně. Nejlepší Nova Cinema má nad hranicí sta tisíc diváků dva pořady – krimi drama Oko bere a romantickou komedii Krásná pokojská. Podvečerní klasiku jménem Na samotě u lesa pak zhlédlo 87 tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time komedii Junior a jako jedničku TOP 5 za kanál ji sledovalo 75 tisíc diváků. Další komedii, tentokráte na konkurenčním kanálu Kino Barrandov, Utta Danella: Pozor na doktora!, vidělo 59 tisíc diváků a dvojku, jeden z dalších dílů seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII, 56 tisíc.

MINULÝ TÝDEN: Modrý kód je se 715 tisíci diváky jediným zářezem televize Prima ve včerejším TOP 1O

stul

Jedničkou na TV Barrandov jsou Nebezpečné vztahy – Jak to dopadlo?, které včera sledovalo 282 tisíc diváků. Druhá Soudkyně Barbara na tom také nebyla špatně: vidělo ji 235 tisíc při nejvyšším podílu na publiku v rámci TOP 5 – 12,94 %. Tradičně velice dobře na tom byl kanál ČT2, kde v čele místního žebříčku stojí dokument Velké stroje zblízka s 232 tisíci diváky. Snímek Hitlerovy děti pak vidělo 191 tisíc a nad hranici sta tisíc diváků se dostala i krimi komedie Prácička v Itálii. Tu si nenechalo ujít 134 tisíc diváků při podílu na publiku 6,39 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+