Více

Labyrint II odstartoval nad milionem, ale pod Ulicí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Podvečerní stálice se stala pondělní jedničkou, nad hranici se dostalo i Ohnivý kuře.

Druhé pokračování Labyrintu vystřídalo Svět pod hlavou a začalo výrazně hůře než on: 1,172 mil. oproti 1,647 mil. Nejvýše si v TOP 10 za všechny kanály ale stojí Ulice, kterou včera sledovalo 1,226 mil. diváků. Ohnivý kuře milion stihlo velice těsně, překročilo ho o pouhé čtyři tisíce. Naopak opakování Policie Modrava se s 969 tisíci diváky uvedlo výborně. Bylo zároveň posledním nezpravodajským pořadem, který se do žebříčku dostal. Nova má v TOP 10 čtyři pořady, ČT1 a Prima po třech.

NEDĚLNÍ DATA: Temný kraj v neděli opět jedničkou

Celková sledovanost jde v pondělí jasně za televizí Nova. Její průměrný podíl v hlavním vysílacím čase, prime time, činí 27,41 %, zatímco ČT1 vykazuje 18,6 % a Prima 16,63 %. Plnoformátová TV Barrandov se přiblížila hranici pěti procent, přičemž přes den vykazuje 6,66 %. Na čtyři procenta se v tomto čase dostává ještě Nova Cinema. Skupinku nejsledovanějších kanálů pak opět vede hlavní Nova s podílem 23,22 % následovaná ČT1 s 15,83 % a stanicí Prima se 14,63 %.

Filmové kanály až na Novu Cinema vykazují vcelku obvyklá čísla. Jedničkou na Kině Barrandov je Láska z Fjordu: Letní bouře se 48 tisíci diváky, na Primě Max je to komedie Schůzka naslepo, kterou včera od 20:19 sledovalo 55 tisíc diváků. V čele TOP 5 za kanál Nova Cinema stojí dobrodružný film Bermudský trojúhelník, který zhlédlo 169 tisíc diváků. Nad sto tisíc se ještě dostal druhý pořad v žebříčku, Smrt na dálnici, a vidělo ho 132 tisíc. Opakování akčního snímku Batman začíná pak nalákalo 70 tisíc lidí.

MINULÝ TÝDEN: Poslední díl Světa pod hlavou poskočil nad milion, jedničkou je stále Ulice

V čele dalších nejsledovanějších stanic včerejšího prime time stojí ČT2, která se nad sto tisíc dostává hned se třemi pořady: s dokumentem Apokalypsa: 1. světová válka (148 tisíc), dramatem Stíny horkého léta, které od 21:57 zhlédlo 146 tisíc, a také s pořadem Velký, větší, největší. Dokument o vesmírné stanici ISS sledovalo plných 126 tisíc diváků. Na stanici ČT sport nalákalo 144 tisíc fanoušků utkání HC Sparta Praha – HC Kometa Brno, jedničkou na Primě love je opakování Temného kraje, které včera zhlédlo 125 tisíc diváků. Soudkyně Barbara na TV Barrandov pak přitáhla 290 tisíc diváků při podílu na obecném publiku 12,05 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+