Více

Kromě zpravodajství se do TOP 10 dostala jen Ulice, Ordinace a bulvární Prásk

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova obsadila prvních pět míst v žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů včerejšího dne, ČT1 připadly další tři a Prima se musela spokojit s posledními dvěma příčkami.

Tradičně nejsledovanější Televizní noviny včera skončily na krásně kulatých 1,8 milionu diváků starších patnácti let, z toho necelých osm set tisíc diváků patřilo do věkové skupiny od 15 do 54 let. Druhé Sportovní noviny včera vidělo 1,585 milionu diváků a Ordinaci v růžové zahradě v hlavním vysílacím čase sledovalo o tisíc diváků méně. Skoro 750 tisíc z nich pak spadalo do mladší cílové skupiny diváků mladších 54 let.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře opět nad milionem diváků, dařilo se i Show Jana Krause

Poslední pořad, kterému se povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, byl nekonečný podvečerní seriál Ulice, který na Nově zaujal 1,252 milionu diváků. Také pořad na pátém místě pocházel z produkce televize Nova, bulvární magazín Prásk si pozdě večer nenechalo ujít 926 tisíc diváků. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady ČT1 a Primy.

Hlavní zpravodajskou relaci Události vidělo na ČT1 752 tisíc diváků starších patnácti let, o 39 tisíc méně jich pak sledovalo Události za okamžik. Branky, body, vteřiny včera vygenerovaly kouzelných 666 tisíc diváků starších patnácti let, stejně jako hlavní zpravodajské relace televize Prima. Zatímco Branky, body, vteřiny vykázaly 260 tisíc zástupců mladší cílové skupiny, u Zpráv FTV Prima jich bylo 245 tisíc. Navazující Krimi zprávy si pak pustilo 642 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Prima se do TOP 10 opět prosadila pouze zpravodajstvím

ČT art nasadila do prime time životopisné drama Freud, které ocenilo 37 tisíc diváků starších patnácti let. Prima vsadila na druhý díl dvojdílné detektivní série Deset malých černoušků a doprovodilo je 393 tisíc diváků. Prima Max uvedla v hlavním vysílacím čase komedii Baba na zabití a zaujala tak 106 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se stala Soudkyně Barbara, jejíž rozhodování sledovalo 314 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+