Více

Kriminálku Anděl a Pitaval dělilo čtvrt milionu diváků, Četníci na Barrandově dotáhli Primu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tradičně silná byla cestovatelská středa na ČT2. Nova Cinema a Barrandov na úvod večera bodovaly u mladých stejně nebo lépe než Prima.

Nova bez Výměny manželek přišla o 300 tisíc diváků

Letní reprízy Kriminálky Anděl mají naběhnuto na titul nejsledovanějšího letního pořadu na českých obrazovkách. Středeční druhý díl třetí řady krimisérie na hlavním kanálu Novy vidělo od 20:20 v průměru 988 tisíc dospělých diváků a 28 procent publika (25 procent ve věku 15 až 54 let). Oproti premiérovým dílům reality show Výměna manželek, jejichž programové okno Kriminálka Anděl od tohoto týdne obsadila, to je sice o 300 tisíc diváků méně, Nova si nicméně s náskokem udržela pozici nejsledovanější české televize po 20. hodině. Nejblíž k ní měl rovněž reprízovaný krimiseriál Malý pitaval z velkého města, který od 20:00 na ČT1 zaujal v průměru 725 tisíc dospělých diváků a 21 procent publika (22 procent ve věku 15 až 54 let).

ÚTERNÍ DATA: Remízu „lvíčat“ s Německem a jejich konec na Euru 21 vidělo 449 tisíc diváků

stul

ČT1 si dokonce oproti jarní sezóně v tomto časovém slotu výrazně polepšila, oproti charitativnímu pořadu Kousek nebe, který v něm vysílala do minulého týdne, nabrala téměř půl milionu dospělých diváků navíc. V celodenním podílu na dospělém publiku se to projevilo nárůstem o téměř čtyři procentní body (z 10 na 14 procent), zatímco Nova téměř dva procentní body ztratila (z 27 na 25 procent). Prima, která proti krimiseriálům konkurence nasadila zábavnou soutěž Muži proti ženám, odešla poražena s 325 tisíci dospělými diváky a podílem 10 procent (devět procent ve věku 15 až 54 let). U mladšího publika se jí dokonce po osmé hodině večer vyrovnala TV Barrandov, která nasadila známou francouzskou komedii Četník ze Saint Tropez.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+