Více

Kriminálka Anděl útočí na třicetiprocentní podíl, Společník na ČT 1 se nedostal ani do TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – I když sledovanější díl Kriminálky Anděl oslabil o téměř sto padesát tisíc diváků, jde stále o zdaleka nejsledovanější nezpravodajský pořad včerejšího dne.

První prázdninová neděle se nesla plně ve znamení zpravodajství, když osm příček ze včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů ovládly zpravodajské počiny. Na první příčce se jako tradičně ocitly Televizní noviny na Nově, které vidělo 1,155 milionu diváků starších patnácti let, druhou obsadily Sportovní noviny, které si nenechalo ujít 1,076 milionu zástupců obecné divácké skupiny. To byly také jediné dva pořady, kterým se včera povedlo pokořit hranici jednoho milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: Sobota jako přes kopírák. A opět ve znamení ČT

Nově patří i třetí a čtvrtá příčka, na které se umístily reprízované díly Kriminálky Anděl. První odvysílaný vidělo 909 tisíc diváků, u druhého vydrželo 855 tisíc diváků. Celovečerní film s Jaroslavem Duškem Společník, který do prime time nasadila ČT 1, oslovil něco přes polovinu uvedených počtů, vidělo ho 477 tisíc diváků starších patnácti let. To pro Společníka znamenalo jasnou diskvalifikaci z TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+