Více

Kriminálka Anděl pronikla do TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pořadí v žebříčku nejlepších je při srovnání s minulým týdnem stejné. Na desáté příčce však nově najdeme Kriminálku Anděl.

Zaplněný pondělní večer vykázal obdobná čísla jako minulý týden. Rapl nabral několik tisíc a podíl na publiku se stále drží těsně pod třiceti procenty. Výsledkem je 1,253 mil. diváků, zatímco minulý týden měl 1,248 mil. V pořadí druhou Ulici sledovalo 1,19 mil. diváků (1,233 mil.) a podíl na publiku se stále drží lehce nad 34 %. Ohnivý kuře, které minulé pondělí o pět tisíc překročilo milion, nyní kleslo pod něj a seriál vidělo 985 tisíc diváků. Podíl se v rámci všeobecné divácké skupiny stále drží kolem 24 %. Posledním nezpravodajským pořadem v TOP 10 za všechny kanály je zmiňovaná Kriminálka Anděl, kterou zhlédlo 646 tisíc diváků při podílu na publiku 15,66 %.

NEDĚLNÍ DATA: Semifinálový večer soutěže Tvoje tvář má známý hlas oslovil téměř čtyřicet procent mladšího publika

Nejvyšší celkovou sledovanost vykazuje Nova s 23,65 % v 15+ (23,58 % u mladšího publika 15–54), ale její náskok před ČT1 s 20,19 % není nijak velký. Velice dobře se vedlo plnoformátové TV Barrandov a v hlavním vysílacím čase, prime time, získala 5,52 %. Přes čtyřprocentní podíl na celkové sledovanosti se pak dostala už jen ČT2 (4,33 %). Přes den zůstalo pořadí zachováno, za pozornost stojí zejména vynikající podíl TV Barrandov, která se dostala na 7,29 %.

Filmové stanice v rámci seriálového pondělí nijak nezářily a nejlépe na tom byla Nova Cinema s českým dramatem Kawasakiho růže. Vidělo ho 79 tisíc diváků. Konkurencí jim byla především ČT2 a Apokalypsa Stalin, kterou sledovalo 311 tisíc diváků při velmi vysokém podílu na publiku 7,22 %, který u toho mladšího dosáhl taktéž výborných 6,12 %. A v případě následného seriálu Velké stavby světa, který zhlédlo 273 tisíc diváků, byl v 15–54 podíl na publiku ještě vyšší – 7,69 %.

MINULÝ TÝDEN: Rapl před Ulicí, Ohnivý kuře nad milionem

Seriálové pondělí na hlavních stanicích doplnil i kanál Prima Cool s obvyklou nezklamávající dvojicí Teorie velkého třesku a Simpsonovi a sledovanost se pohybovala od 106 do 203 tisíc diváků. Na TV Barrandov byla jedničkou v TOP 5 za kanál taktéž nezklamávající Soudkyně Barbara, kterou tentokráte vidělo 360 tisíc diváků při velmi vysokém podílu na publiku 14,39 %. Navíc se čtyři z pěti pořadů v TOP 5 za kanál dostávají nad 200 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+