Více

Kriminálka Anděl pod 900 tisíci a obecný pokles

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší neděle zaznamenala, oproti té před týdnem, poměrně výrazný úbytek diváků.

Televizní noviny tak končí na 1,173 mil. diváků oproti 1,302 mil., ale podíl na publiku se změnil jen minimálně – 40,44 % vs. 40,99 %. Opět také v TOP 10 za všechny kanály výrazně převažuje zpravodajství a z nezpravodajských pořadů jsou tu pouze dva, resp. tři: Kriminálka Anděl (873, resp. 859 tisíc diváků) a Pupendo na ČT 1, které skončilo, se 664 tisíci diváky, za nimi.

SOBOTNÍ DATA: Televizní noviny těsně přesáhly osm set tisíc diváků, diváky zajímá takřka jen zpravodajství

V celkové sledovanosti skončila třetí Prima, která se nedostala nad podíl 10 % a v nejlepším případě, což byl hlavní vysílací čas (prime time) a kategorie 15+, končí na 9,65 %. Druhé ČT 1 se tentokráte kupodivu nejlépe dařilo v mladší divácké skupině 15–54 a v prime time vykázala podíl 18,57 %, což byl zároveň i její včerejší rekord. Nova se nejlépe zapsala v 15+ a v prime time a její podíl zde dosáhl 27,74 %. Překvapivě dobře se ještě dařilo stanici Prima Max, která v prime time u publika 15–54 s podílem 8,22 % nejspíše dosáhla svého rekordu a kanál Nova Cinema nechala daleko za sebou.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+