Více

Kriminálka Anděl měla ve středu víc diváků než hlavní večerní pořady Primy a ČT1 dohromady

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Slušnou sledovanost si drží cestovatelská středa na ČT2, rekordního výkonu dosáhlo i Kino Barrandova.

Prima tentokrát dvojkou trhu po Nově

S výrazným náskokem před konkurencí ve středu večer vyhrála souboj o diváky Kriminálka Anděl na hlavním kanálu Novy. Reprízu třetí řady seriálu sledovalo od 20:20 hod. 863 tisíc dospělých diváků, což představovalo 28,09 procenta publika (28,66 procenta ve věku 15 až 54 let). Druhý nejsledovanější pořad po osmé hodině večer, drama Vražda kočky domácí na ČT1, vykázal oproti Kriminálce Anděl téměř poloviční výkon: od osmé večer přitáhlo pozornost 451 tisíc dospělých diváků, což bylo 14,90 procenta z těch, co trávili večer u televizní obrazovky. Výrazně méně jich bylo ve věkové kategorii 15 až 54 let, v níž Vražda kočky domácí dosáhla podílu 10,80 procenta. Ještě hůře na tom byla primácká soutěž Muži proti ženám, již od čtvrt na devět zhlédlo 347 tisíc dospělých a 12 procent publika (13 procent ve věku 15 až 54 let).

ÚTERNÍ DATA: Prima v úterý lídrem trhu, v celodenním podílu na dospělém publiku porazila Novu i ČT1

Prima obecně nezopakovala úspěch z úterka, kdy se díky komedii Slunce, seno a pár facek stala lídrem trhu. Ve středu ale za celý den porazila alespoň Jedničku a stala se druhou nejsledovanější televizí v Česku, i když v prime time si tuto pozici udržela jen u mladšího publika od 15 do 54 let. V absolutním počtu diváků se nijak výrazně nedařilo ani repríze Show Jana Krause, kterou od desáté večer vidělo v průměru 289 tisíc dospělých diváků (14 procent publika; 16 procent v kategorii 15 až 54 let). Velmi dobře se dařilo ČT2, která tradičně uspěla s „cestovatelským“ středečním večerem. Díky němu dosáhla v prime time průměrného podílu 5,69 procenta a za celý den dokonce 6,07 procenta, což pohodlně stačilo na pozici čtyřky na trhu.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+