Více

Křesťanská televize Lux si nadělila k šestým narozeninám nové logo

UVNITŘ FOTO – Náklady na vysílání jsou hrazeny převážně z podpory členů Klubu přátel televize Lux, který má aktuálně přes čtrnáct a půl tisíce členů.

Zcela nové logo si při příležitosti šestých narozenin nadělila slovenská křesťanská televize Lux, která je dostupná v nekódované podobě prostřednictvím satelitu Astra 3B a dále v nabídce více jak stovky kabelových operátorů a také v lokálních digitálních terestrických multiplexech (DVB-T) u našich východních sousedů. Zájemci ji mohou také naladit jako součást premiové služby Plustelka (v základní nabídce bez poplatků) a v satelitní službě Digi TV. Dominantním prvkem nového loga je písmeno L, které je umístěno do černé ohraničeného čtverce. Pod názvem LUX je pak doplněno slovo „televizía“.

Nové logo televize Lux. Obrázek lze zvětšit.
Autor: repro foto TV Lux

Nové logo televize Lux. Obrázek lze zvětšit.

ČTĚTE TAKÉ: Křesťanská TV Noe má problémy s RRTV kvůli nadržování Andreji Kiskovi na úkor Róberta Fica

TV Lux spustila vysílání 4. května 2008 a při jejím založení stáli tři společníci – Konference biskupů Slovenska (KBS) , Salesiáni dona Boska a LUX communication – společenství pro šíření hodnot evangelia v médiích. V současnosti jsou vlastníky televize už jen KBS se šedesátiprocentním a LUX communication se čtyřicetiprocentním podílem. Náklady na vysílání jsou hrazeny převážně z podpory členů Klubu přátel televize Lux, který má aktuálně přes 14.500 členů. Ambicí TV LUX je budovat televizní alternativu, a jak sama televize dodává – prostředek šíření klidu a povzbuzení.

Foto: EPA

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 5. 2014 12:29

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+