Více

Kobry a užovky sledovalo 1,2 milionu diváků, jinak už bodoval pouze biatlon

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mezi deset nejsledovanějších pořadů včerejška se kromě večerního filmu na ČT 1 a přenosu z biatlonu dostaly jen zpravodajské relace.

Sobotnímu večeru na ČT 2 tradičně kraloval James Bond, kterého sledovalo 305 tisíc diváků starších patnácti let. O více než procento větší podíl na sledovanosti v obecné věkové skupině vygenerovala podvečerní Kouzla přírody monzunových oblastí, která si nenechalo ujít 8,79 procenta diváků v tu dobu přítomných u obrazovek. Životní příběh teroristy Iljiče Ramireze Sancheze, známějšího pod přezdívkou Šakal, který navazoval na svého kolegu z britské tajné služby, sledovalo 6,95 procenta diváků starších patnácti let.

PÁTEČNÍ DATA: V pátek se dařilo ČT 1, večer oslovila téměř třicet procent obecné cílové skupiny

MIF17

Své diváky si našlo i erotické drama Pokoj v Římě, které pozdě večer vidělo na ČT Art 3,9 procenta diváků starších patnácti let. Na Primě už kromě zpravodajských pořadů a bulvárního Top Staru bodovala jen soutěž Máme rádi Česko, kterou si v prime time naladilo 572 tisíc diváků starších patnácti let, tedy necelých dvanáct procent této věkové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+