Více

Názory k článku
Klimkovická regionální televize LTV Plus získala novou vysílací licenci na 12 let

Josef Pavera aura:89
20. 6. 2013 8:51 Nový

Klimkovice

celé vlákno

Škoda,že používá K59 - ten nepřeje a likviduje DX a na k59. Mohla být v článku zmínka o tom že se vysílá i TV Noe ,což považuji za velmi prospěšné pro tuto oblast. Občas se tam dlouhodobě objeví pozice nazvaná LTV MPEG4 STB Test nebo nyní LTV MPEG2 STB test (nevím proč?) s identickým programen ,který je ale semtam nějak divně deformován trhavý obraz ,"řádkování" ,posun zvuku, nebo má prázdný obsah,a je zde ještě prázdná audio stopa nazvaná Test DBOR - T.

Josef Pavera aura:89
20. 6. 2013 9:05 Nový

Re: Klimkovice

celé vlákno

Samozřejmě ,že píši o obsahu celého multiplexu RS2,ne jen o LTV +,která za poslední rok zlepšila kvalitu zpravodajství,přeš­la na 16:9 a zavedla EPG.Vysílá se v 6-ti hodinových smyčkách a byla zde dost špatná orientace v programu.Osobně si ale myslím,že kdyby vznikl program namíchaný z TV Polar a LTV+ tak máme na sev.Moravě a Slezsku naprosto ucelené zpravodajství ,a zprávy ba tak nerotovaly několikrát denně i několik dní v týdnu. A to ještě některá velká města např.Třinec apod,kde působí lokální studia kabel.tv vůbec do těchto programů nepřispívají.

MarioF87 aura:74
23. 6. 2013 21:54 Nový

Ještě kdyby tak byli vidět!

Co z toho, že získali licenci na 12 let, když nejsou vidět - rozuměj nejsou k zachycení. Bydlíme cca 30 km od vysílače a nevidíme nic. To má ten vysílač tak malý výkon? Nebo to opravdu dělali jen pro Klimkovice? Jinak u nás chytneme naprosto všechno, co se dá, všechny naše i PL muxy, krásně, jen tu RS 2 ne.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+