Více

Klasika vítězí, S čerty nejsou žerty poráží Kouzla králů rozdílem třídy

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Heřmánkův Lucifer vítězí takřka o půl milionu diváků. Kouzla králů porazila i Všechnopárty.

Tradičně nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny na Nově, u kterých zasedlo 1,368 milionu diváků. Druhá pak skončila klasická pohádka S čerty nejsou žerty, kterou do prime time taktéž zařadila naše nejsledovanější komerční televize. Cestu Doroty Váchalové do pekla a zpět si vychutnalo 1,112 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 689 tisíc bylo zároveň mladších 54 let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Polovinu včerejšího TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla Nova, na ČT1 zbyla tři a na Primu dvě místa

O dvacet tisíc diváků méně pak před pohádkou zhlédlo i Sportovní noviny, které tak včera vykázaly 1,092 milionu diváků a staly se také posledním včerejším pořadem, kterému se povedlo překonat pomyslnou hranici jednoho milionu diváků. Posledním pořadem z produkce TV Nova ve včerejším TOP 10 je na čtvrtém místě Ulice, kterou sledovalo 947 tisíc diváků.

Nejúspěšnějším veřejnoprávním pořadem včerejšího večera se stala talk show Karla Šípa Všechnopárty, kterou si na ČT1 nenechalo ujít 884 tisíc diváků. Do prime time nasadila ČT1 pohádku Kouzla králů, kterou natočil v roce 2008 režisér Zdeněk Zelenka. Její včerejší uvedení zaujalo 682 tisíc diváků starších patnácti let a 306 tisíc z nich pak bylo také mladších 54 let.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 jedničkou večera, slavit ale mohou i na Barrandově

stul

Sedmé skončily Události, které na ČT1 zaujaly 613 tisíc diváků. O čtyři tisíce diváků méně se pak později večer dívalo na 13. komnatu. Na Primu zbyla dvě poslední místa v žebříčku, deváté místo obsadily Zprávy FTV Prima, které oslovily 531 tisíc diváků. Desátý Přístav si pak včera nenechalo uplavat 529 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+