Více

Klání sobotních soutěží vyhrál formát Zpívá celá rodina. U mladých Máme rádi Česko

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oba soutěžní pořady ale porazila Nova thrillerem Neznámý. Kartami zamíchal i biatlon na ČT Sport a Vojna a mír na ČT 2.

Vojna a mír přilákala k Dvojce 400 tisíc diváků

Poměrně vyrovnaný souboj svedly v sobotu večer tři nejsledovanější plnoformátové televize. Žádná z nich se po osmé hodině večer nedostala nad milion diváků, nejblíže této metě byl thriller Neznámý, který od 20:20 vysílala Nova. Přednost mu dalo 734 tisíc dospělých diváků a 19,19 procenta publika. Dobře se ale dařilo i inovované soutěži Zpívá celá rodina, již od 20:00 vysílala ČT 1. Vidělo ji 640 tisíc dospělých diváků a 16,15 procenta publika. Další sobotní zábavné soutěži Máme rádi Česko dalo na Primě od čtvrt na devět přednost 585 tisíc dospělých a 14,76 procenta publika. Mladší diváci upřednostnili komerční televize.

PÁTEČNÍ DATA: ČT Sport v pátek pokořil Novu Cinemu, podvečer byl během biatlonu nejsledovanější

U publika od 15 do 54 let vyhrál thriller Neznámý, který vidělo 24,02 procenta diváků u televizních obrazovek. Následovala primácká soutěž Máme rádi Česko (15,88 procenta) a Zpívá celá rodina (11,13 procenta). Kartami po osmé hodině večer zamíchala i ČT 2, která nasadila první z filmové trilogie Vojny a mír, jež v šedesátých letech minulého století získala Oscara za nejlepší zahraniční film. Snímek s podtitulem Andrej Bolkonskij vidělo v průměru 400 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo 10,41 procentům publika. Dvojka si diváky udržela i u následného druhého dílu severského thrilleru Milénium – Dívka, která si hrála s ohněm. Tomu dalo od 22:20 přednost 204 tisíc dospělých diváků a 10,23 procenta publika.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+