Více

Kdo je NEJ: kolik stojí druhá přístupová karta na satelitu a kabelu

Porovnali jsme nabídky všech satelitních a hlavního kabelového operátora. Většinou se vejdete do stokoruny, často ale budete omezeni a někdy i překvapeni.

Pokud chcete do své domácnosti další přístupovou kartu pro sledování televizního vysílání, pochopitelně hodně záleží na tom, u jakého poskytovatele televizního signálu se nacházíte. Jestliže ale hledáte nějakého nového, i tohle by pro vás mělo být kritérium. Nikdy totiž nevíte, kdy budete druhou kartu potřebovat.

Stav proměnlivý, do stokoruny se ale povětšinou vejdete

Situace na poli dalších přístupových karet, které můžete mít připojeny k jedné hlavní smlouvě, není sice tak různorodá, jak by se možná mohlo zdát, ale vskutku někdy překvapí. Jak vidíte z níže uvedených odpovědí satelitních operátorů a toho hlavního kabelového, skoro nenarazíte.

Skoro…

Dobře je to vidět v tabulce, která je také na konci článku ke stažení.

MIF17

Problémy budete mít především u FreeSatu, kde záleží na druhu vašeho programového balíčku na základní kartě, a přemýšlet budete muset i u Nové Digi TV. Tady totiž hraje roli i to, zda se chcete takříkajíc „upsat“.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Najdete v ní zmapovánu situaci u jednotlivých operátorů a také přehledovou tabulku s porovnáním nabídek.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+