Více

Kauza s „cenzurou“ Krausovi nepomohla, včerejší Show vidělo méně lidí než předchozí reprízu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Celý poprask okolo neodvysílaného dílu a nasazení Show Jana Krause do prime time nakonec Primě přinesl jen 556 tisíc diváků.

Mimořádně odvysílaný včerejší díl Show Jana Krause jen těsně porazil Hvězdnou párty, která se vrátila do TOP 10 nejsledovanějších pořadů, když přibrala šedesát tisíc diváků a skončila tak s 550 tisíci na desátém místě. Show Jana Krause včera sledovalo jen o šest tisíc diváků více a patřilo jí tak deváté místo. Pro srovnání, středeční repríza Show Jana Krause s Jakubem Prachařem vykázala 587 tisíc diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Reprízovanou Show Jana Krause včera vidělo 587 tisíc diváků, aktuální díl prý zbrzdila produkce

Neochvějným hegemonem včerejšího večera se tak stala Nova, které patří první čtyři příčky žebříčku sledovanosti s více než milionem diváků starších patnácti let. První Televizní noviny připoutaly k obrazovkám 1,575 milionu diváků, na druhé Sportovní noviny se dívalo 1,314 milionu diváků. Třetí Ordinaci v růžové zahradě vidělo 1,281 milionu a nekonečný podvečerní seriál Ulice si našel 1,127 milionu diváků.

Zbytek žebříčku pak patří zpravodajským pořadům České televize a Primy, přičemž Události na ČT1 sledovalo 629 tisíc zástupců obecné divácké skupiny a Zprávy FTV Prima si naladilo 556 tisíc diváků, tedy stejný počet jako „kontroverzní“ neodvysílaný díl Show Jana Krause. Pro srovnání, Naše Zprávy na TV Barrandov si včera pustilo 185 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Hvězdná párty se propadla. Sledovalo ji pouze 491 tisíc diváků

Dobře si vedl první díl sedmidílný dokumentární seriál České televize nazvaný Habsburkové, který vykázal necelých tři sta tisíc diváků. Čtyřhru českých tenistek si na ČT sport odpoledne pustilo 153 tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time komedii Vrchní, prchni a zaujala 109 tisíc diváků. Nova Cinema slavila obvyklý úspěch s Námořní vyšetřovací službou, jejíž druhý díl sledovalo 235 tisíc diváků. Třicet případů majora Zemana si v prime time na TV Barrandov pustilo 248 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+