Více

Johančino tajemství na dva miliony diváků nedosáhlo, ČT 1 ale vypomohla Dvojka

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Německý snímek Ranhojič, který vysílala stanice ČT 2 po 20. hodině a v němž se objevil i Ben Kingsley, přilákal k obrazovce téměř půl milionu lidí.

Jednička po celý den jasným lídrem trhu

Třetí premiérové vánoční pohádce prvního programu České televize už se hranici dvou milionů diváků pokořit nepodařilo. K tomuto výsledku jí chybělo něco málo přes tři sta tisíc lidí. Johančino tajemství, které den předtím odvysílala Jednotka Rozhlasu a televize Slovenska (RTVS), si pustilo 1,685 milionu diváků při podílu na publiku (share 39,64 %; 37,05 % v 15–54). Bodovala i československá komedie Jak dostat tatínka do polepšovny – přes 1,2 milionu diváků – a mimo jiné i Události – 1,165 milionu lidí. Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana si nenechalo ujít 918 tisíc lidí.

PÁTEČNÍ DATA: Svatojánský věneček měl přes dva miliony diváků, Jednička po celý den nad 30 %

Jednička České televize byla po celý den s přehledem nejsledovanější stanicí na trhu. V sobotu se stanice pohybovala u dospělého publika nad 30 % a u mladšího publika dosáhla 27 %. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, dosáhla stanice 29% share a v kategorii 15–54 dosáhla prakticky totožné hodnoty jako přes den. Naopak Nova se musela spokojit pouze s podílem 13,82 % (share 16,23 % v 15–54), večer se pohybovala mezi 17 a 18 %. Prima se pohybovala po celý den ve všech kategoriích přibližně okolo 10 %. Pořady této stanice vysílané po 20. hodině se do její TOP 5 vůbec nedostaly.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+